Haberler

SODEX’İN PARLAYAN YILDIZI " EGE YILDIZ"

Avrasya bölgesinin en büyük iklimlendirme fuarında Egepast ve Ege Yıldız yine büyük ilgi gördü.

Detay

Nice 63 yıllara

Merhum işadamı Mazhar Zorlu’nun 1959’da temelini attığı Ege Yıldız, 63 yılda sürekli büyüyerek Türkiye’de plastik sektörünün lideri oldu. Bina, altyapı, ziraai sulama boruları ve ek parçaları üretiminde, kuruluşundan bu yana kaliteden taviz vermeyen ve Türkiye’nin en büyük bayii ağına sahip olan Ege Yıldız, sektörde bir çok ilki başarmanın gururunu da yaşıyor.

Detay

Agroexpo 2021'in Yıldızı Ege Yıldız Oldu!

Küresel iklim krizi ve kuraklık sorunu, Agroexpo 2021 İzmir Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda sulama teknolojileri ön plana çıkardı 80 ülkeden 774 firmanın katıldığı ve 126 bin kişinin ziyaret ettiği fuarda en çok ilgi gören stantlardan biri Ege Yıldız ve Egeplast oldu.

Detay

Ege Yıldız Sodex Fuarı’nda Fark Yarattı

Ege Yıldız; iklimlendirme sektörünün devlerini Türkiye’de buluşturan fuarda, ürün kalitesiyle ilgi odağıydı… SODEX 2019’da yıldızımız parladı Yaklaşık 100 ülkeden 100 bin ziyaretçiyi ağırlayan ISK-SODEX 2019’da, 60. yıla özel şık standımızda sergilediğimiz kaliteli ürünlerimizle Türkiye’nin gururu olduk

Detay

İngas'a Sponsor Olduk

İNGAS 2019’a Ege Yıldız’ın sloganı yine kalite ve güvendi Doğalgazda da iddialıyız 8. Uluslararası Dogalgaz Kongre ve Fuarı’nda yerini alan Ege Yıldız, “Hava kalitesi doğalgaz ile doğalgaz tesisatının kalitesi bizim ürünlerimizle garanti altına alınır” mesajı verdi “Ortak enerjimiz, ortak geleceğimiz” vurgusuyla bu yıl sekizinci kez düzenlenen Uluslararası Doğalgaz Kongre ve Fuarı’nda (INGAS 2019) her zaman olduğu gibi Ege Yıldız da yerini aldı. Doğalgazın çevreciliğinin vurgulandığı, hava kalitesinin yükseltilmesinin doğalgaz kullanımıyla mümkün olduğu temasının işlendiği fuarda, Ege Yıldız’ın sloganı ise “Hava kalitesinin güvencesi doğalgaz, doğalgaz tesisatının güvencesi ise Ege Yıldız” oldu.

Detay

Ege Yıldız SODEX 2019'a iddialı gidiyor

Klima sistemleri, havalandırma, yalıtım elemanları, tesisat ekipmanları ile ısıtma ve soğutma sistemlerini kapsayan iklimlendirme sektörünün kalbi, çok yakında İstanbul’da düzenlenecek ISK-SODEX 2019 Fuarı’nda atacak. Geçen yıl 84 bin kişinin ziyaret ettiği ve birçok ülkeden, sektörün önemli firmalarının katıldığı fuar, 2-5 Ekim 2019’da TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. 60 yıllık deneyimini, ilkeli ve kaliteli üretim anlayışıyla birleştirip, dünya pazarında gururla boy gösteren Ege Yıldız fuarın en iddialı firmalarından biri olacak. Ege Yıldız’ın fuardaki 14. Salon E-06’daki standı, dünyanın dört bir yanından gelen ve kaliteyi arayan alıcıların ilgisini çekecek.

Detay

Ege Sleep işini sessiz yapar

Kalitesiyle gerek Türkiye’de, gerekse uluslararası pazarda aranan marka olan Ege Yıldız, sessiz boruda da kullanıcıların ilk tercihi oldu. Ege Yıldız’ın sessiz borusu Ege Sleep, 18 dB(A) sessizlik seviyesiyle uluslarası kuruluşlardan da tam not aldı. Sabit contalı sistem sayesinde kolay ve hızlı monte edilebilen, pürüssüz iç yüzeyi sayesinde yüksek akış performansı sağlayan, kimyasallara, darbeye ve 95 dereceye kadar ısıya dayanıklı olan Ege Sleep, binaların vazgeçilmezi oldu. Çünkü o işini hem iyi, hem de sessizce yapıyor.

Detay

Marka ve proje okulunda yeni öğretim yılı başladı

1998 yılında duayen işadamı Mazhar Zorlu tarafından kurulan ve kuruluşundan bu yana marka ve proje okulu olmayı başaran Mazhar Zorlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 2019-2020 öğretim yılına 679 öğrencisiyle “merhaba” dedi. Tam 21 yıldır endüstriyel otomasyon ve plastik teknolojileri alanındaki kaliteli eğitimle binlerce genci iş hayatına hazırlayan Mazhar Zorlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, yeni öğretim yılında da 64 öğretmen, 2 rehber öğretmen, 10 atölye, fen laboratuvarı, 2 bilişim teknolojileri sınıfıyla eğitim verecek.

Detay